Menu
Sepetim

Kitaplık Asra K-47 (120 cm)

Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
Kitaplık Asra K-47 (120 cm)
  • Stok: Stokta Mevcut
  • Marka: Asra Trend
  • Model: Kitaplık Asra K-47
Ürün Görüntülenme: 5016941
8.360,00TL
8.910,00TL
Vergiler Hariç: 7.600,00TL

Beyaz & Koyu gri Kapaklı Kitaplık Asra Trend K-47


    Ürün Ölçüleri:

Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30Cm

Daha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz.

 

1. Sınıf Hammadde İle Üretim:

Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında halk arasında Suntalam-Suntalem olarak bilinen, sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan bağlantı parçaları,vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Bağlantı sistemi olarak mümkün olan tüm bölümlerde öncelikle rafiks  vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, bu sayede ürünü defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz.

 

Kurulum müşteriye aittir.


Kolay Kurulum:

Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Daha kolay bir kurulum için tüm parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise kurulum şemasında ki numaralar üzerinden parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı ve eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

 

Uluslararası Standartlarda Paketleme:

Satın aldığınız ürünlerin hiç bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılabilmesi için uluslararası kabul görmüş standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.


ÖNEMLİ UYARILAR

-Ürün görselinde bulunan dekoratif ürünler ve objeler temsili olarak kullanılmıştır

-Ürün görseli 3D çalışma olmakla birlikte ürün renkleri ortam ışığına bağlı olarak daha açık yada daha koyu renkte olabilir.

-ürün modellerimizi  mekan ölçülerinize göre özel olarak ta üretebiliriz. Ölçü ve fiyat için iletişime geçebilirsiniz

İletişim seçenekleri: İnstagram Whatsapp Telefon

-Ürün ebatları standart ölçülerde olup, özelleştirilme talep edilen (renk, ölçü, ekleme) siparişi verilen ürünlerde iptal ve iade kabul edilmemektedir


Kargo Teslimatı
Yasa gereği 25 KG üzerindeki ürünleri kargo firması bina girişine teslim etmekte olup, daire girişine çıkarmamaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi