Menu
Sepetim

Nisan Ayı Boyunca Tüm Ürünlerde SEPETTE %8 İNDİRİM!

Mutfak Masası

 Mutfak Masası

Mutfak masası; oldukça fazla desen, renk ve model çeşitleriyle günümüzde hemen hemen her evin olmazsa olmazıdır. Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle oturup yemek yemek, bir şeyler içmek ya da sohbet etmek için kullanışlı ve rahat bir masaya ihtiyacınız olacaktır. Mutfak masası tercihiniz için pek çok seçenek olabilir ve siz bu seçeneklerde kararsız kalıyor olabilirsiniz. Asra Trend yaşam trendlerinizin en keyifli halini sizlere sunarken mutfak masası seçiminizde de sizin için bir kılavuz oluşturdu.

 

Mutfak Masası Nedir?

Mutfak masası birden fazla ayaklarla desteklenen düz yüzeye sahip mobilya çeşididir. Mutfak masası ayakları ve yüzeyi çok farklı model ve desenlerde olabilir. Genel olarak yemek masalarından daha küçük boyutlara sahiptir. Farklı renk ve model çeşitlerinin yanı sıra katlanır mutfak masası seçeneği ile boyutu da değişkenlik gösterebilmektedir.

Günümüzde mutfak masaları yemek yiyebildiğimiz alandan çok daha fazlası oldu. Kimi zaman çocuklarınızla ödev yaptığınız, kimi zaman da sevdiklerinizle saatlerce sohbet ettiğiniz bu alanı dekore ederken hem şık hem de kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz. Mutfak masası ve mutfak masası takımları ile günün en çok vakit geçirilen yerini özelleştirebilirsiniz.

 

Mutfak Masası Takımı Nedir?

Mutfak masası takımı bir masa ve minimum dört sandalyeden oluşan mobilya grubudur. Mutfağınızın alanı ve tercihinize göre sandalye sayısı değişebilir. Çoğunlukla masa sandalye uyumu açısından mutfak masası takımı tercih edilir. Bir diğer yandan doğru mutfak masasını bulduktan sonra sandalye seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu nedenle mutfak masası takımını almak yerine öncelikle mutfağınız için en uygun masayı seçebilirsiniz.

 

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masası modelleri günümüzde çok fazla seçenek sunmaktadır. Şekil, boyut ve renk çeşitliliği nedeniyle karar vermekte zorlanabiliriz. Her şeyden önce mutfağımız için şık ve kullanışlı modelleri seçmek isteriz. Mutfağınızda çok yer kaplamaması ve alana uygun olması da mutfak masası seçiminde önemli bir kriterdir. Çok büyük boyutlardaki mutfak masası alanınızın dar görünmesine neden olabilir. Böyle durumlarda genellikle katlanabilir mutfak masası modellerini tercih etmek daha kullanışlı olacaktır. Katlanabilir mutfak masası; masanızı hızlı bir şekilde genişletmek ve daha fazla kişiyi ağırlamak için menteşeli, uzatılabilir yapılı bir masa türüdür.

  

Katlanır Mutfak Masası

Katlanır mutfak masası günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Gerek minimalist yaşam tarzının popüler olması gerek mutfak alanının dar olması nedeniyle katlanır mutfak masası modelleri rağbet görmektedir. Kullanım pratikliği açısından tercih edilmektedir.

Katlanır mutfak masası kullanımı çok kolaydır. İhtiyacınıza göre katlamadan kullanmanız mümkündür. Açılabilir özelliği sayesinde sevdiklerinizle beraber kalabalık bir yemek sofrasının tadını çıkarabilirsiniz. Katlanır mutfak masaları her boyutu ile evinize farklı bir hava katacaktır.

 

Duvara Monte Mutfak Masası

Duvara monte mutfak masası kullanmak mutfağınızın şık görünmesinin yanı sıra kullanışlı oluşuyla da doğru bir tercih olacaktır. Duvara monte mutfak masasının kurulumu ve kullanışı çok kolaydır. Doğru monte işlemi yapıldığı takdirde düşme riski bulunmamaktadır.

Küçük çocuklarınız için de duvara monte mutfak masası kullanmanız güvenli bir alan oluşturur. Bu masaların katlanır özellikli olanlarını tercih etmek işlevselliğini artıracaktır. Bu sayede hem yerden tasarruf edecek hem de şık bir görüntü elde edeceksiniz.


Açılır Kapanır Masa 

Son dönemlerde yapılan binaların m2 alanlarının düşmesi minimal bir yaşam standarttı oluşturmaktadır. Mutfakların metrekaresinin düşmesi, dar alanlarda kompakt ürünlerin tercih edilmesi karşımıza çıkmaktadır. Açılır kapanır masa bir diğer adıyla katlanır masalar dar alanların kullanışlı hale gelmesini sağladığı gibi taşınabilir tekerlekli aksamları ile dilediğimiz odada rahatlıkla kullanılabilmektedir. 


Mutfak Masası Sandalyesi

Mutfak masası sandalyesi mutfağınız için tercih ettiğiniz masayı tamamlayan bir parçadır. Mutfağınıza en uygun masayı bulduktan sonra sandalye takımlarınız da en az mutfak masası kadar konforlu ve şık olmalıdır.

Kimi zaman mutfak masası ve sandalye takımı seçiminde ayrı ayrı uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda mutfak masası takımları arasından seçim yapmanız işinizi kolaylaştırabilir. Ancak mutfağınız küçük ya da dar ise öncelikli olarak doğru mutfak masasını bulmalısınız. Mutfak için uygun mutfak masası bulduktan sonra mutfak masası sandalye takımınızı tamamlamak daha kolay olacaktır.

 

Mutfak Masası Nasıl Tercih Edilmeli?

Mutfak masası mutfağımızın öne çıkan ve en çok kullanılan mobilyasıdır. Bu nedenle mutfak masası satın almaya karar vermeden önce bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Sizin için en iyi mutfak masası, bütçenize uygun, sağlam yapılı, mekanınıza sığan ve yıllarca seveceğiniz bir tarza sahip bir yemek masası olacaktır. İyi bir mutfak masası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı temel faktörler bulunmaktadır.

 

Mutfağınız ya da yemek yediğiniz alan evinizin kalbidir. Yemek alanları sıcak ve davete açık olmalıdır. Hepsinden önemlisi son zamanlarda masalarımızı ve sandalyelerimizi her zamankinden daha fazla ve birkaç farklı aktivite için kullandığımız için mutfak masası rahat olmalıdır.

 

Mutfak masası nasıl tercih edilmeli sorusunun cevabı oldukça basittir. Öncelikle kaliteli mutfak masası satın alabileceğiniz online alışveriş sitelerine göz atmalısınız. Online alışverişlerde garanti süresi konusunda da dikkatli olmalısınız. Satın aldığınız mutfak masasının garanti kapsamında olması gerekmektedir. Bir sorun yaşadığınız zaman satıcı ile direkt iletişim kurabilmelisiniz.

 

Mutfak masası farklı boyut ve şekillerde olabilir. Yuvarlak, dikdörtgen ya da kare mutfak masaları mevcuttur. Mutfak masası şekline karar verirken mutfağınızın alanını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer dar ve uzun bir mutfağınız varsa yuvarlak ya da kare şekilleri değil; dikdörtgen mutfak masasını tercih etmelisiniz.

 

Mutfağınız küçük ise en doğrusu katlanabilir mutfak masası modellerini tercih etmek olacaktır. Katlanabilir mutfak masası mutfağınızın alanını daraltmayacaktır. Ek olarak kalabalık bir misafir grubunuz geldiğinde kolaylıkla masayı büyütme seçeneğiniz de olacaktır. Böylelikle hem çok yer kaplamayan hem de kullanışlı bir mutfak masası satın almış olacaksınız.

 

Mutfak masası tercih ederken masanın kalitesine de dikkat etmelisiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz bir mutfak masası kaliteli olmalıdır. Kaliteli mutfak masası bulmak zor gibi görünse de online alışveriş sitelerinden yararlanabilirsiniz. Bir mutfak masasının kaliteli olup olmadığını anlamak için doğru markayı seçtiğinizden emin olmalısınız. Kalitenin yanı sıra dayanıklı mutfak masası seçmek de önemlidir. Özellikle uzun süre kullanmak istediğiniz mutfak masalarında dayanıklılık ve kalite bir arada olmalıdır. Bu sayede doğru bütçe ile mutfak masanızı uzun süreli kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Mutfak masası seçimlerinizde işlevselliğe de önem vermelisiniz. Küçük alanlar için işlevsel olan katlanabilir mutfak masaları daima kullanışlı olacaktır. Çok fazla misafir ağırlamak istediğiniz zamanlarda ikinci bir masaya ihtiyaç duymamalısınız. Ek olarak duvara monte mutfak masası tercih etmek de işlevsellik açısından önemlidir. Küçük bir çocuğunuz varsa duvara monte edilebilen mutfak masası güvenlik açısından da kullanışlı olacaktır.

 

Mutfak masasını uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız rahatlık, satın alacağınız herhangi bir üründe aramanız gereken önemli bir özelliktir. Günümüzde artık yemek yemenin dışında çocuklarımızla, sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz bir alanda rahat olmayı hepimiz isteriz. Zayıf tasarım özellikleri olan ya da dayanıklı olmayan malzemelerden üretilen mutfak masaları beklentilerinizi karşılamayacaktır.

 

Mutfak masası gibi mobilyalarda yapı malzemeleri de dayanıklılık kadar önemlidir. Mutfak masası yapımında kullanılan malzeme ne kadar iyi olursa dayanıklılığı da o kadar uzun ömürlü olacaktır. Malzeme ne hafif ne de çok ağır olmalıdır. Taşınabilirlik açısından hafif malzemeden yapılmış mutfak masası; son derece konforlu bir seçenek olacaktır. Böylelikle mutfak masanızın yerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

Mutfak masası sürekli silindiği için koku yapmayan ve aşınmayan malzemelerden yapılması da oldukça önemlidir. Çeşitli desen ve renklerle mutfak masası kaplaması yatırmanız da bir diğer seçeneğiniz olabilir.

 

Mutfak masası için bir bütçe belirlemelisiniz. Mutfak masası fiyat konusunda isteklerinize beklentilerinize göre değişiklik gösterebilir. Yine de bütçenize uygun bir mutfak masası bulabilirsiniz. Bir mutfak masası satın aldığınızda uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bütçe planlamanız da bu doğrultuda olmalıdır.

 

Mutfak masası tercihinizde genel performansı göz önünde bulundurmalısınız. Kaliteden kullanılan malzemeye kadar her detayı incelemelisiniz. Mutfak masasını yerleştireceğiniz alanının ölçümlerini doğru bir şekilde yaparak pek çok model arasından en uygun seçimi yapabilirsiniz.

 

Küçük Alanlar İçin Mutfak Masası

Küçük alanlar için mutfak masası seçimi zor gibi görünebilir. Ancak küçük alanlarda mutfak masası bulmak günümüzde oldukça kolaydır. Katlanır mutfak masaları sayesinde mutfağınızın alanını daraltmadan dilediğiniz model arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Katlanır mutfak masası farklı modellerde ve ölçülerde olabilir. Katlandığında dikdörtgen şeklinde; açıldığında ise oval ya da yuvarlak şeklinde olan mutfak masası almak mantıklı bir seçim olacaktır. Böylelikle alanınızı daraltmadan ve ikinci bir masaya ihtiyaç duymadan kullanışlı mutfak masası tercih edebilirsiniz.

 

Büyük Alanlar İçin Mutfak Masası

Büyük alanlar için mutfak masası seçmek oldukça kolaydır. Büyük alanlarda mutfak masası seçmeden önce yalnızca mutfağınıza uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Büyük alanlarda oval mutfak masası, dikdörtgen mutfak masası, kare mutfak masası kullanabilirsiniz.

 

Yer probleminiz olmadığı için kaliteli ve dayanıklı olması öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken noktadır. Yine de büyük alanlarda ferah görünüm seviyorsanız sizler de katlanır mutfak masası modellerini tercih edebilirsiniz. Kalabalık misafir grubu ağırlamadığınız zamanlarda katlanır mutfak masası mutfağınıza zarif bir görünüm katacaktır.

 

 

Mutfak Masası Ölçüsü

Mutfak masası ölçüsü konusunda ne kadar doğru karar verilirse o kadar mutfağın görünümünü değiştirebilir. Mutfak masası ölçüsünde dikkat etmeniz gereken konu mutfak alanınız ve masa seçiminizden sonra kalan boşluk mesafesidir. Dar mutfaklarda büyük ölçülere sahip masa tercih etmek doğru bir seçim olmayacaktır. Mutfağınızın genişliğine ve enine uygun ölçülere sahip bir mutfak masası tercih etmelisiniz.

 

Geniş mutfaklarda mutfak masası ölçüsü büyük olabilir. Ölçü ile beraber mutfak masasının şekli de önemlidir. Geniş mutfaklarda genellikle oval ya da dikdörtgen mutfak masaları tercih edilmektedir. Oval mutfak masası, geniş mutfaklarda ve kalabalık ailelerde hem işlevsellik hem de görüntü açısından çokça tercih edilmektedir.

 

Küçük ya da dar mutfaklarda ise çoğunlukla dikdörtgen mutfak masası tercih edilir. Elbette bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Oval bir masa kullanmak istiyorsanız katlanır mutfak masası satın alabilirsiniz. Katlanır mutfak masası açıldığı zaman oval ya da yuvarlak şekilde olabilir. Bu sayede istediğiniz şekle sahip mutfak masasına sahip olmanız mümkündür.

 

Mutfak Masası Nasıl Olmalı?

Mutfak masası nasıl olmalı sorusunun cevabı çok basittir. Çok çeşitli renk, desen, boyut ve şekilde mutfak masası bulmanız mümkündür. Pek çok seçeneğin arasından mutfağınıza en uygun masayı seçmeniz gerekmektedir.

 

Mutfak masası nasıl olmalı diye düşünüyorsanız bilmeniz gereken birkaç şey var. Öncelikle mutfak masasının amacına ve işlevine karar vermelisiniz. Mutfağınız evinizin tam olarak merkezidir. Günlük aktivitelerin gerçekleştiği, arkadaşların ve ailenin bir araya geldiği ve anıların biriktiği yerdir. Seçtiğiniz masa, yaşam tarzınıza uygun olmalıdır. Doğru boyutu, şekli malzemeyi seçerek, mükemmel mutfak masanız odanızın odak noktası olmalıdır. Bu sayede uzun yıllar dayanıklı olacaktır.

 

Satın alacağınız mutfak masasının mutfak düzenine ve dekorasyonuna uyumlu olması gerekir. U ya da L şeklinde mutfağınız varsa; mutfağın ortasına koyabileceğiniz bir masa şık duracaktır. Aynı zamanda yer tasarrufu da yapabilirsiniz.

 

Çocuklarınız mutfakta boyama yapmak isteyebilir ya da siz yemek pişerken masanın üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle temizlik ve dayanıklılık konusunda beklentinizi karşılayabilecek bir masa olmalıdır. Çocuğunuz boyama yaparken masayı kirlettiğinde kolaylıkla temizlenebilir olması önemli bir kriterdir. Çay ya da kahve döküldüğünde sıvı temasından hasar görmeyecek bir malzeme kullanarak yapılan mutfak masası tercih etmelisiniz. Mutfak masanızın temizlik esnasında çizilmemesi de görüntü açısından önemlidir.

 

Kısaca mutfak masası tamamen sizlerin istek ve beklentilerinize özel olmalıdır. Bunun için pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Güvenilir online alışveriş sitelerinden mutfak masası satın alabilirsiniz.

Mutfak Masası Şekli Nasıl Olmalı?

Mutfak masası şekli nasıl olmalı sorusunun cevabı mutfağınızın şekli ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak oval, dikdörtgen, kare ve yuvarlak mutfak masaları bulunmaktadır. Mutfağınızı ferah gösterebilecek şekildeki mutfak masalarını tercih etmelisiniz. Örneğin mutfağınız dar ise oval ya da yuvarlak bir masa seçmek; mutfağınızdaki alanı daraltacaktır. Bir diğer yandan ise dikdörtgen masalar daima zarif ve klasik bir görünüm verir. Genellikle her mutfak tipi için uygundur.

 

Mutfak Masası Malzemesi Ne Olmalıdır?

Mutfak masası malzemesi genellikle ahşap, cam, suntalan ya da plastikten yapılmaktadır. Tüm bu malzemeler mutfak masası için uygundur. Ancak çok fazla masa siliyorsanız ahşap masalar hasar görebilir. Küçük bir çocuğunuz varsa cam masa kullanmak biraz tehlikeli olabilir. Suntalan mutfak masası çoğunlukla tercih edilmektedir ve uzun ömürlüdür.

 

Mutfak Masası Fiyat

Mutfak masası fiyat konusunda oldukça farklı aralıklara sahiptir. Bütçenize uygun olan mutfak masasını bulmak düşündüğünüz kadar zor değildir. Mutfak masası fiyatları kullanılan malzeme, işçilik, boyut ve şekle göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama olarak 1000 TL ile 3000 TL arasında mutfağınıza uygun şık bir mutfak masası satın alabilirsiniz.  Bütçe azaldıkça beklenti ve isteklerinizi karşılayacak mutfak masası bulmanız zor olabilir.

Mutfak masası fiyatları seçtiğiniz şekil ve boyuta göre artacaktır. Malzeme kaliteli oldukça maliyet artacağı için masa fiyatları da artabilir. Uzun süreli kullanabileceğiniz mutfak masası satın almak istiyorsanız bütçenizi artırmanızı tavsiye edebiliriz.

 

 

Katlanır Masa Beyaz KM-100 (168 cm) Katlanır Masa Beyaz KM-100 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-100
Model :Asra KM-100Gövde Rengi : BeyazÜst Tabla Rengi :BeyazÜrün Boyutları:75 cm Yükseklik168 cm Genişlik70cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 3 çekmece,2 kapaktan oluşmaktadır. Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Y..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa KM-01 (168 cm) Katlanır Masa KM-01 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-01
Model Asra KM-01Gövde Rengi  :Beyaz Üst Tabla Rengi : YILDIZ  RETRO YT   43A Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik 168 cm Genişlik 70cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 3 çekmece,2 kapaktan oluşmaktadır. Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Afrika Ceviz Kitaplık Masa MD002 - Afrika Ceviz
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Afrika Cevizi
Kitaplık Masa MD002 - Afrika Ceviz Ürün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve ..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Antrasit Gri Kitaplık Masa MD002 - Antrasit Gri
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Antrasit Gri
Kitaplık Masa MD002 - Antrasit GriÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastam..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Beyaz Kitaplık Masa MD002 - Beyaz
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Beyaz
Kitaplık Masa MD002 - Beyaz Ürün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamo..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Kül Gri Kitaplık Masa MD002 - Kül Gri
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Kül Gri
Kitaplık Masa MD002 - Kül GriÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu E..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - NEVADA Kitaplık Masa MD002 - NEVADA
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Nevada
Kitaplık Masa MD002 - NevadaÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu En..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Petra Kitaplık Masa MD002 - Petra
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Petra
Kitaplık Masa MD002 - PetraÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu Ent..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Retro Taşı Kitaplık Masa MD002 - Retro Taşı
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Retro Taşı
Kitaplık Masa MD002 - Retro TaşıÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamon..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Safir Meşe Kitaplık Masa MD002 - Safir Meşe
Sepette %8 İndirim
Marka: Asra Trend Model: MD002- Safir Meşe
Kitaplık Masa MD002 - Safir Meşe Ürün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Ka..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Kitaplık Masa MD002 - Sonoma Kitaplık Masa MD002 - Sonoma
Sepette %8 İndirim Yeni
Marka: Asra Trend Model: MD002- Sonoma
Kitaplık Masa MD002 - SonomaÜrün Boyutları;90 cm Yükseklik68 cm Genişlik30 cm Derinliğe sahiptir.Ürün  alt  kasası 1 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu En..
2.915,00TL 3.245,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Katlanır Masa KM-02 (168 cm) Katlanır Masa KM-02 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-02
Model Asra KM-02Gövde Rengi :Beyaz Üst Tabla Rengi : YILDIZ  VT 539 Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 168 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 1çekmece,3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve k..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa KM-03 (168 cm) Katlanır Masa KM-03 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-03
Model Asra KM-03Gövde Rengi : ANTRASİT Üst Tabla Rengi  : A506  PETRA KASTOMONU Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 168 cm Genişlik 70cm Derinliğe sahiptir. Ürün alt kasası 1 çekmece, 3 kapaktan oluşmaktadır.Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üret..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa KM-04 (168 cm) Katlanır Masa KM-04 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-04
Model Asra KM-04Gövde Rengi : ANTRASİT Üst Tabla Rengi :Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 168 cm Genişlik 70cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 1 çekmece,3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içerme..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa KM-05 (141 cm) Katlanır Masa KM-05 (141 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-05
Model Asra KM-05Gövde Rengi  :Beyaz Üst Tabla Rengi : A  416 NAVADA KASTAMONU Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik 141 cm Genişlik 75cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 1 çekmece,3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim y..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa Beyaz & Royal Mermer KM-07 (141 cm) Katlanır Masa Beyaz & Royal Mermer KM-07 (141 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-07
Model Asra KM-07Gövde Rengi: Beyaz Üst Tabla Rengi  : ROYAL MERMER Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 141 cm Genişlik 75cm Derinliğe sahiptir. Ürün alt kasası 3 çekmece,2 kapaktan oluşmaktadır. Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve k..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Mutfak Masası KM-09 (168 cm) Katlanır Mutfak Masası KM-09 (168 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-09
Model Asra KM-09Gövde Rengi :BeyazÜst Tabla Rengi : VT 069 AKÇA AĞAÇÜrün Boyutları;75 cm Yükseklik168 cm Genişlik75cm Derinliğe sahiptir.Ürün Malzemesi;·Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu Entegre kullanılmakt..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Katlanır Masa KM-11 (155 cm) Katlanır Masa KM-11 (155 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-11
Model:Asra KM-11Gövde Rengi :Beyaz Üst Tabla Rengi : A 506 PETRA KASTAMONU Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 155 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25cmolup 2 kapaktan oluşmaktadır. Açılabilir kanatların 65 cm olupher iki kanat açıldığında 155 cm ye kadar büyüye bilenm..
4.180,00TL 4.730,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Katlanır Masa KM-13 (155 cm) Katlanır Masa KM-13 (155 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-13
Model:Asra KM-13Gövde Rengi :Beyaz Üst Tabla Rengi : Safir Meşe  Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 155 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25cmolup 2 kapaktan oluşmaktadır. Açılabilir kanatların 65 cm olup her iki kanat açıldığında 155 cm ye kadar büyüyebilen masa ..
4.180,00TL 4.730,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Katlanır Masa KM-14 (155 cm) Katlanır Masa KM-14 (155 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-14
Model:Asra KM-14Gövde Rengi  :Beyaz Üst Tabla Rengi : YILDIZ RETRO  YT 43 A Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 155 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25cmolup 2 kapaktan oluşmaktadır. Açılabilir kanatların 65 cm olupher iki kanat açıldığında 155 cm ye kadar bü..
4.180,00TL 4.730,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Katlanır Masa Beyaz / Royal Mermer KM-15 (155 cm) Katlanır Masa Beyaz / Royal Mermer KM-15 (155 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-15
Model:Asra KM-15 Gövde Rengi :Beyaz Üst Tabla Rengi : ROYAL MERMER Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 155 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25cmolup 2 kapaktan oluşmaktadır. Açılabilir kanatların 65 cm olupher iki kanat açıldığında 155 cm ye kadar büyüye bilenmasa..
4.180,00TL 4.730,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Katlanır Masa Beyaz  KM-16 (155 cm) Katlanır Masa Beyaz  KM-16 (155 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-16
Model:Asra KM-16 Gövde Rengi :Beyaz Üst Tabla Rengi : A 362 AFRİKA CEVİZ KASTAMONU Ürün Boyutları; 75 cm Yükseklik 155 cm Genişlik 70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25cmolup 2 kapaktan oluşmaktadır. Açılabilir kanatların 65 cm olupher iki kanat açıldığında 155 cm ye kadar ..
4.180,00TL 4.730,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Katlanır Masa Beyaz KM-17 (70 cm) Katlanır Masa Beyaz KM-17 (70 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-17
Model:Asra KM-17Gövde Rengi :BeyazÜst Tabla Rengi :BeyazÜrün Boyutları;Yükseklik 75 cmGenişlik : 70 cmUzunluk : 93 cmÜrün alt kasası tek kapaktan oluşmaktadır. Dolap kasa derinliği 32 cm olup açılabilir kanadı 65 cmdir. Katlanabilir özelliği ile istediğiniz her alanda yemek masası vekiler dolabı ola..
3.520,00TL 4.070,00TL
Vergiler Hariç:3.200,00TL
Katlanır Masa KM-18 (70 cm) Katlanır Masa KM-18 (70 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-18
Model:Asra KM-18Gövde Rengi :BeyazÜst Tabla Rengi : A 506 PETRA KASTAMONUÜrün Boyutları;75 cm Yükseklik70 cm Genişlik93 cm UzunlukÜrün alt kasası tek kapaktan oluşmaktadır. Dolap kasa derinliği 32 cm olup açılabilir kanadı 65 cmdir. Katlanabilir özelliği ile istediğiniz her alanda yemek masası vekil..
3.520,00TL 4.070,00TL
Vergiler Hariç:3.200,00TL
Katlanır Masa Beyaz / Royal Mermer (70 cm) Katlanır Masa Beyaz / Royal Mermer (70 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-19
Model:Asra KM-19Gövde Rengi :BeyazÜst Tabla Rengi : ROYAL MERMERÜrün Boyutları;75 cm Yükseklik70 cm Genişlik93 cm UzunlukÜrün alt kasası tek kapaktan oluşmaktadır. Dolap kasa derinliği 32 cm olup açılabilir kanadı 65 cmdir. Katlanabilir özelliği ile istediğiniz her alanda yemek masası vekiler dolabı..
3.520,00TL 4.070,00TL
Vergiler Hariç:3.200,00TL
Katlanır Masa KM-20 (70 cm) Katlanır Masa KM-20 (70 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-20
Gövde Rengi : BeyazÜst Tabla Rengi : A 362 AFRİKA CEVİZ KASTAMONUAçılır Kapanır Ahşap MasaÜrün Boyutları;75 cm Yükseklik70 cm Genişlik93 cm UzunlukÜrün alt kasası tek kapaktan oluşmaktadır. Dolap kasa derinliği 32 cm olup açılabilir kanadı 65 cmdir. Katlanabilir özelliği ile istediğiniz her alanda y..
3.520,00TL 4.070,00TL
Vergiler Hariç:3.200,00TL
Katlanır Masa Beyaz / Retro Gümüş (70 cm) Katlanır Masa Beyaz / Retro Gümüş (70 cm)
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Katlanır Masa Asra KM-21
Model: Asra KM-21Gövde Rengi :BeyazÜst Tabla Rengi : YILDIZ RETRO TAŞ  YT   44AKatlanabilir Ahşap MasaÜrün Boyutları;75 cm Yükseklik70 cm Genişlik93 cm UzunlukÜrün alt kasası tek kapaktan oluşmaktadır. Dolap kasa derinliği 32 cm olup açılabilir kanadı 65 cmdir. Katlanabilir özell..
3.520,00TL 4.070,00TL
Vergiler Hariç:3.200,00TL
Asra KM-22  Beyaz /Çam Asra KM-22  Beyaz /Çam
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM-22 Beyaz /Çam
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik160 cm Genişlik69 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası tek çekmece, 3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, ÇAM ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içe..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Asra KM -23 Beyaz / Kayın Asra KM -23 Beyaz / Kayın
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM-23 Beyaz / Kayın
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik160 cm Genişlik69 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası tek çekmece, 3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, KAYIN ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde i..
8.250,00TL 8.580,00TL
Vergiler Hariç:7.500,00TL
Asra KM- 24 Çam / Antrasit Asra KM- 24 Çam / Antrasit
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM- 24 Çam / Antrasit
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik160 cm Genişlik69 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası tek çekmece, 3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, ÇAM ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içe..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Asra KM -25 Antrasit / Kayın Asra KM -25 Antrasit / Kayın
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM -25 Antrasit / Kayın
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik160 cm Genişlik69 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası tek çekmece, 3 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, Kayın ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde i..
8.250,00TL 8.580,00TL
Vergiler Hariç:7.500,00TL
Asra KM-26 Beyaz / Çam Asra KM-26 Beyaz / Çam
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM-26 Beyaz / Çam
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik69 cm Genişlik88 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25 cm olup 2 kapaktan oluşmaktadırÜrün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, ÇAM ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içe..
4.840,00TL 5.390,00TL
Vergiler Hariç:4.400,00TL
Asra KM -27 Beyaz / Kayın Asra KM -27 Beyaz / Kayın
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM-27 Beyaz / Kayın
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik69 cm Genişlik88 cm Derinliğe sahiptir.Ürün orta depolama kasası 25 cm olup 2 kapaktan oluşmaktadırÜrün malzemesi;⦁Üst Tabla 30 mm kalınlığındadır, KAYIN ağacından üretilmektedir.⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde i..
5.280,00TL 5.610,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Asra KM-28 Antrasit Asra KM-28 Antrasit
Sepette %8 İndirim Montaj Gerektirmez
Marka: Asra Trend Model: Asra KM-28 Antrasit
Ürün Boyutları;75 cm Yükseklik168 cm Genişlik70 cm Derinliğe sahiptir.Ürün alt kasası 3 çekmece, 2 kapaktan oluşmaktadır. Ürün malzemesi;⦁Ürünümüzün tüm ahşap kısımlarını Avrupa standartlarında üretim yapan ve kanserojen madde içermeyen Yıldız Entegre ve Kastamonu Entegre kullanılmaktadır.⦁Gövd..
5.280,00TL 5.830,00TL
Vergiler Hariç:4.800,00TL
Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)