Menu
Sepetim

Kitaplık

Kitaplık

Kitaplık neredeyse her evde bulunur. Düzenli olarak kitap okuma alışkanlığına sahip olan insanlar için kitaplık oldukça önemli ve vazgeçilmez bir mobilyadır. Eski kitaplar, seri halindeki kitaplar ve nicesi; özenli bir şekilde muhafaza edilmeyi hak eder. Hemen hemen her evde bulunan kitaplık aynı zamanda bir dekor unsuru olarak da kullanılmaktadır. Kitaplık; doğru seçimler yaptığınızda evinizin en gösterişli kısmı olabilir. Asra Trend ile kitaplarınızı muhafaza ederken aynı zamanda şık bir dekora sahip olabilirsiniz.

 

Kitaplık Nedir?

Kitaplık; kitapların deforme olmasını engelleyerek muhafaza eden bir mobilya türüdür. Kitapların herhangi bir zarar görmeden; belirli bir düzen ve sıralama içerisinde yerleştirilmesine olanak tanır. Kitaplık kullanımı sayesinde düzenli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Çalışma odası ya da salonda kullanılan kitaplık modelleri aynı zamanda motivasyonunuzu da yükseltecektir. Asıl amacına ek olarak kitaplıklar günümüzde dekor unsuru olarak da kullanılmaktadır. Evinizin ya da ofisinizin herhangi bir yerinde kitaplık kullanmanız şık bir görüntü katabilir.

 

Neden Kitaplık Almalısınız?

Kitaplık günümüzde bir ihtiyaç ve önemli dekor unsur haline geldi. Okuma alışkanlığının artması, eski kitaplara olan ilgi ya da şık bir dekorasyon görünümü vermesi nedeniyle kitaplık satın almak konusunda ilgi de arttı. Neden kitaplık almalısınız sorusunun cevabı yaşam tarzınıza ve beklentilerinize göre değişkenlik gösterebilir. Yine de bu yazıyı okuduktan sonra bir kitaplık satın almak isteyeceğinizden eminiz. Evinize özel kitaplık modellerini bulabileceğiniz Asra Trend mobilya sayfasından sipariş oluşturabilirsiniz.

Öncelikle bir kitaplık ile evinizde alandan tasarruf edebilirsiniz. Farklı alanlarda kitaplarınızı muhafaza etmek yerine evinizin en uygun yerinde tek bir kitaplık modeli kullanarak kitaplarınızı bir arada toplayabilirsiniz.

Kitaplık kullanmak erişim rahatlığı da sağlamaktadır. Bütün kitaplarınız aynı yerde ve düzenli bir şekilde sıralandığında; erişmek istediğiniz kitaba ulaşmanız daha kolay olur. Saatlerce aramak yerine kendi düzeninize göre yerleştirdiğiniz kitaplığınızdan aradığınızı bulabilirsiniz.

Kitaplar ve kitaplık modeli sizin kişiliğinizi yansıtan önemli bir unsurdur. Misafirlerinizi ağırladığınız odada kitaplık kullanmak; sizinle ilgili birçok fikir verebilir. Kitaplık raf sayısı, kitaplık modeli ve kitaplık rengi kişiye özel yapılabilir. Bu sayede kitaplığınızı da kendi kişiliğinizi yansıtacak şekilde satın alabilirsiniz.

Kitaplıklar yalnızca kitap yerleştirmek için değildir. Modüler kitaplık ya da eklenebilir kitaplık modeli tercih ettiğiniz zaman bir kısıma kitaplarınızı yerleştirirken bir kısıma da çeşitli aksesuarlar yerleştirebilirsiniz. Kitapların arasında doğru tercih edilmiş aksesuarların bulunması dekorasyon yönünden dikkat çekici olacaktır.

  

Kitaplık Dekorasyon

Salonunuza ya da çalışma odanıza farklı bir görünümü katmak için satın alabileceğiniz pek çok mobilya ve aksesuar vardır. Kitaplık bunlardan biridir. Çalışma odanız veya diğer odalarınız için satın aldığınız kitaplık dekorasyon açısından mükemmel bir seçim olabilir.

Hepimiz evlerimizi kendi istek ve yaşam tarzımıza göre dekore ediyoruz. Ne kadar iyi bir dekor düzenine sahip olsak da kitaplık olmadan görüntü eksik kalabilir. Kitaplık; düzenin, estetik görünümün ve bilginin bir simgesidir. Bu nedenle dekorasyon için önemli bir mobilya türüdür.

Kitaplık yalnızca hazır formu ile satın alabileceğiniz bir mobilya değildir. Evinizin ya da kitaplığı kullanacağınız alanın dizaynına göre modüler kitaplık seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede kitaplığınız modern bir görünümde olabilir.

Eklenebilir kitaplık dekorasyonu da farklı renklerden oluşan kitaplık dekorasyonuna olanak sağlamaktadır. Örneğin evinizde toprak renklerini ağırlıklı olarak kullanıyorsunuz; ancak kitaplık renk seçimi konusunda kararsız kaldınız. Eklenebilir kitaplık sayesinde toprak ve beyaz renkleri ile istediğiniz boyutta ve renk tercihinde kitaplık oluşturabilirsiniz.

Kitaplık dekorasyon ile bütünleştiğinde evinize şık bir hava katabilirsiniz. Kitaplıkta yalnızca kitaplarınız olmak zorunda değildir. İki raf arasına yerleştireceğiniz vazo gibi aksesuarlar ile görünümü farklılaştırabilirsiniz. Kitaplığı dekorasyon ile birleştirmek oldukça iyi bir tercih olacaktır.

 

Kitaplık Modelleri

Kitaplık modelleri kitaplık almaya karar veren hemen hemen herkesin araştırdığı konulardan biridir. Kitaplık modelleri günümüzde çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Bu modeller; ihtiyaca, isteğe göre değişiklik gösterebilir.

Kitaplık modeli seçmeden önce neye ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Kitaplarınız çok fazlaysa büyük ya da modüler kitaplık modeli sizler için uygun olacaktır. Dekorasyon amacıyla bir kitaplık satın almak istiyorsanız; eklenebilir kitaplık modellerine göz atabilirsiniz. Dekorasyon amacıyla satın alacağınız kitaplık için beyaz çok raflı kitaplık modeli de klasik ve zarif bir görünüm katacaktır.

Kitaplık modeli seçerken kitaplığın boyutu önemli bir unsurdur. Salonunuzu ya da çalışma odanızı dar göstermeyecek bir kitaplık seçmelisiniz. İstediğiniz büyük boyutlarda kitaplık bulamıyorsanız birbirine monte edilebilen modüler ya da eklenebilir kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz.

Kitaplık modelleri söz konusu olunca kitaplığın malzemesine de dikkat edilmelidir. Kitaplar bir araya geldiğinde ağırlık oluşturabilir. Bu nedenle satın aldığınız kitaplık modeli dayanıklı bir malzemeden yapılmalıdır.

Kitaplık modelleri stilinizi ve kişiliğinizi yansıtan bir görünüme sahip olmalıdır. Gerek renk seçeneği gerek raf sayısı ve tasarımı ile sizi yansıtmalıdır. Renk konusunda kararsız kalırsanız eklenebilir veya modüler kitaplık modelleri ile birden fazla rengi bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede farklı bir hava yakalamış olursunuz. Eklenebilir kitaplık modeli ile farklı renkler bir araya geldiğinde tekrar bir boyama işlemi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  

Modüler Kitaplık

Modüler kitaplık çeşitli renk ve boyuttaki tek parça kitaplıkların bir araya gelmesi ile oluşturulan kitaplık modelidir. Modüler kitaplık; tamamen kişinin zevk ve estetik beklentisine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Evinizde kitaplığı koyacağınız duvar ölçüsünde bir kitaplık modeli bulmak zor olabilir. Modüler kitaplık modeli sayesinde duvar ölçünüze göre büyük bir kitaplık tasarlatmanız mümkündür.

Çok fazla kitabınız için ayrı ayrı kitaplık almak istemeyebilirsiniz. Bütün kitapları bir arada toplamak istediğiniz zaman yine modüler kitaplık tasarımı ile mağazada hazır halde bulamayacağınız boyutta kitaplığa sahip olabilirsiniz.

Modüler kitaplık son derece estetik görünümü ile beraber eviniz ve sizin için özelleştirilebilen tasarıma sahiptir. Aklınızda herhangi bir tasarım varsa ve hazır formda kitaplık bulamıyorsanız modüler kitaplık sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Modüler kitaplıklar birbirine monte edilebilir. Bu sayede bir bütün olarak görünür. Dilerseniz duvara monte modüler kitaplık seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Modüler kitaplıkların en önemli özelliği ise istediğiniz zaman tek başına ya da bir bütün olarak kullanabilmenizdir. Bu sayede evinizin dekorunu değiştirmeye karar verdiğiniz zaman yeni bir kitaplık almak yerine modüler kitaplık tasarımını yeniden şekillendirebilirsiniz.

Klasik olan modüler kitaplıklar genellikle aynı raf bölmelerine sahiptir. Renklerini ise tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Uzun bir duvarınız varsa yatay olarak yerleştirerek odanıza farklı bir görünüm katabilirsiniz.

 

Kitaplık Kapaklı Mı Olmalı?

Kitaplık almaya karar veren herkes nasıl bir kitaplık alması gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Kitaplık kapaklı mı olmalı sorusunu sıkça duyabiliriz. Genellikle kitaplık kapaklı tercih edilmemektedir.

Kitaplığın kullanım amacı hem kitapları muhafaza etmek hem de dekorasyondur. Bu nedenle kapaklı kitaplık satın almak dekorasyon konusunda zayıf kalabilir. Kitaplık yerine giysi dolabı gibi görünebilir. Kitaplık kapaklı tercih edilmemelidir. Yine de eski ve önemli kitaplarınız için kapaklı kitaplık modelleri tercih edebilirsiniz.

Kapaklı kitaplık modellerinde üst kısmın kapaksız; alt kısmın kapaklı olduğu modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede üst kısımda kitaplarınızı muhafaza ederken alt kapaklı kısımda ise özel veya değerleri eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Özellikle kitaplığı salon ya da oturma odası için alacaksanız bu model sizler için daha uygun olabilir.

 

Kitaplık Raf

Kitaplık raf yönünden zengin olmalıdır. Aslında bu konu kitaplıktan beklentinize göre değişebilir. Kitaplık alma amacınız dekorasyon ise az raflı bir kitaplık kullanabilirsiniz. Kitaplarını düzenli ve bir arada tutmak için kitaplık satın alıyorsanız çoklu raf kitaplık modellerine bakabilirsiniz.

Kitaplık rafları dayanıklı ve aşınmayan malzemelerden yapılmalıdır. Eğer yerleştireceğiniz kitaplar ağır ise ya da ağır aksesuarlar koyacaksanız raflar düşebilir. Aynı zamanda kitaplık raflarının yerleri isteğe göre değiştirilebilmektedir. Örneğin dekorasyon için kullandığınız kitaplık modeline yerleştireceğiniz aksesuar raf için büyük geldiyse; rafın yerini değiştirerek daha büyük bir alan oluşturabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Kitaplık

 

En çok tercih edilen kitaplık modelleri genellikle tekli kitaplık, modüler kitaplık ya da eklenir kitaplık modelleridir. Bir kitaplık tercih etmeden önce evinize ve isteklerinize ne kadar uygun olduğuna bakmalısınız.

 

En çok tercih edilen kitaplık modellerinde tekli kitaplıklar genellikle dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda çocuk odası için de doğru bir tercih olabilir. Çok fazla kitabın ya da aksesuarın konulmadığı durumlarda tekli kitaplık tercih edebilirsiniz. Tekli kitaplık modelini yatay şekilde kullanarak televizyon altında da güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Modüler kitaplık modelleri ise en çok tercih edilen bir diğer kitaplık modelidir. Modüler kitaplıklar estetik ve çok yönlü kullanım sağlar. Eklenir kitaplık modelleri ile farklı renkleri bir araya getirerek bütün halinde kitaplık oluşturabilirsiniz.

  

Kitaplık Ölçüleri

Kitaplık ölçüleri evinizin şekline ve istediğiniz kitaplık modeline göre değişkenlik gösterebilir. Genel hatlarıyla kitaplık ölçüleri 60 cm genişlik, 205 cm yükseklik ve 30 cm derinlik şeklindedir.

Bu ölçüler çalışma odanız ya da salonunuz için küçük kalabilir. Bu boyuttaki kitaplık modellerini dekorasyon amacıyla kullanabilirsiniz. Çok fazla kitabınız varsa modüler kitaplık ya da eklenebilir kitaplık modelleri sizler için daha kullanışlı bir seçenek olacaktır. Bu sayede 120 cm bir alan için iki tane kitaplık kullanabilirsiniz. İki kitaplığı farklı renklerde seçerek kitaplığınızı özelleştirebilirsiniz.

Asra Trend mobilya gibi markalar özel ölçü kitaplık modelleri imkânı da sağlamaktadır. Özel ölçü kitaplık modeli satın almak sizler için daha avantajlı olabilir. Dilediğiniz tasarımı özel ölçülerle yaptırabilirsiniz.

 

Kitaplık Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kitaplık almadan önce dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili bir araştırma yapmanız önemlidir. Kitaplık almadan önce öncelikle güvenilir bir online alışveriş sitesi tercih etmelisiniz. Bu alışveriş sitesinde yer alan ölçü, malzeme, renk açıklamalarını dikkatlice okumalısınız. Yine sitede güvenli ödeme yönteminin olması da önemlidir. Ek olarak satın aldığınız kitaplık modelinin uluslararası standartlarda paketleme yapılarak gönderileceğinden emin olmalısınız.

Kitaplık modeli seçerken evinize ve kullanım amacınıza uygun olup olmadığını iyi değerlendirmelisiniz. Kitaplarınız çok fazla sayıda ise tekli kitaplık modeli tercih etmeniz doğru olmayacaktır. Kitaplığa sığmayan kitaplarınız için yeni bir kitaplık almak zorunda kalabilirsiniz.

Kitaplarınız çok fazla sayıda ise tekli kitaplık modellerinden birkaç tane almak yerine farklı renkleri de kullanabileceğiniz modüler kitaplık ya da eklenebilir kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz.

Kitaplık almadan önce kitaplığın yapım malzemesine de dikkat etmelisiniz. Yapı malzemesinin dayanıklı olması kitaplığı uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Küçük bir çocuğunuz varsa duvara monte edilebilen kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede olası bir doğal afet durumunda dahi çocuğunuzu güvene almış olursunuz.

Genellikle kitaplık modelleri demonte olarak gönderilir. Bunun nedeni kurulumu yapılan kitaplığın fazla alan kaplayarak taşıma durumunda olası bir darbeye karşı kolaylıkla hasar alabilmesidir. Aynı zamanda kurulumu yapılmış bir mobilyayı taşımak zordur. Demonte kitaplık modeli satın aldıysanız kurulum için gerekli ekipmanlara sahip olmalısınız. Eğer kendiniz kurulumu yapamazsanız satın aldığınız firma ile iletişime geçebilirsiniz. Kendiniz kurulum yapmaya çalışırken mobilyaya zarar verebilirsiniz.

Bütçe kitaplık almadan önce önemli olan konulardandır. Bütçenize uygun kitaplık bulmanız mümkündür ancak beklentilerinizi ne kadar karşıladığı konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Uzun süre kullanacağınız bir kitaplık için doğru bütçe ile doğru bir tercih yapabilirsiniz. Bütçenizi ayarlamak adına küçük bir kitaplık alırsanız; ilerleyen zamanlarda yeni bir kitaplığa ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle tekrar masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Kitaplık Fiyatları

Kitaplık fiyatları seçtiğiniz model ve boyuta göre değişebilir. Ortalama olarak 1.300 TL ile 5.000 TL arasında kaliteli kitaplık modeli almanız mümkündür. Boyut arttıkça kitaplık fiyatı da artış gösterecektir.

Kitaplıklar uzun yıllar kullanabilir. Birbirine monte edilen modüler kitaplık ya da eklenebilir kitaplık modellerini zaman içerisinde kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Bu yüzden kitaplığı uzun ömürlü düşünmeli ve bütçenizi buna göre planlamalısınız.

Modüler kitaplık ve eklenebilir kitaplık fiyatları 2.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Kitaplık fiyatlarında kitaplık yapımında kullanılan malzeme, kitaplık raf sayısı gibi konular da etkili olmaktadır. 

Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-01
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-01 Beyaz (55 cm)ÜRÜN KODU : METALK01-Beyaz6 RAFLI METAL KİTAPLIK BeyazRenk : BeyazÜrün Ölçüleri: Genişlik: 55 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Tek Modül K..
3.450,00TL
Vergiler Hariç:3.136,36TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-01
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-01 Petra (55 cm)ÜRÜN KODU : METALK01-PETRA6 RAFLI METAL KİTAPLIK PETRARenk : PetraÜrün Ölçüleri: Genişlik: 55 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Tek Modül Kitaplık2 Adet Metal ..
3.450,00TL
Vergiler Hariç:3.136,36TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-01
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-01 Safir Meşe (55 cm)ÜRÜN KODU : METALK01-SAFİR MEŞE6 RAFLI METAL KİTAPLIK SAFİR MEŞERenk : Safir MeşeÜrün Ölçüleri: Genişlik: 55 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Tek Modül K..
3.450,00TL
Vergiler Hariç:3.136,36TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Afrika Ceviz (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-AFRİKA CEVİZ6 RAFLI METAL KİTAPLIK AFRİKA CEVİZRenk : Afrika CevizÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 A..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Akça Ağaç (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-AKÇA AĞAÇ6 RAFLI METAL KİTAPLIK AKÇA AĞAÇRenk : Akça AğaçÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet İki Modü..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
ÜRÜN KODU : METALK02-BEYAZ6 RAFLI METAL KİTAPLIK BEYAZRenk : BeyazÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet İki Modüllü Kitaplık3 Adet Metal Yan2 Takım Metal Arka Denge Çaprazı6 Adet..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Kül Gri (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-KÜL GRİ6 RAFLI METAL KİTAPLIK KÜL GRİRenk : Kül GriÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet İki Modüllü Kita..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Nevada (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-NEVADA6 RAFLI METAL KİTAPLIK NEVADARenk : NevadaÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir.  Paket İç..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Petra (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-PETRA6 RAFLI METAL KİTAPLIK PETRARenk : PetraÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet İki Modüllü Kitaplık3 Ad..
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-02
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-02 Safir Meşe (110 cm)ÜRÜN KODU : METALK02-SAFİR MEŞE6 RAFLI METAL KİTAPLIK SAFİR MEŞERenk : Safir MeşeÜrün Ölçüleri: Genişlik: 110 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir...
5.050,00TL
Vergiler Hariç:4.590,91TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-03 Afrika Ceviz (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-AFRİKA CEVİZ6 RAFLI METAL KİTAPLIK AFRİKA CEVİZRenk : Afrika CevizÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 A..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık | Metal-K-03 Akça Ağaç (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-AKÇA AĞAÇ6 RAFLI METAL KİTAPLIK AKÇA AĞAÇRenk : Akça AğaçÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modül..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık Metal-K-03 Kül Gri (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-KÜL GRİ6 RAFLI METAL KİTAPLIK KÜL GRİRenk : Kül GriÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modüllü Kitaplı..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık METALK-03 Beyaz (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-BEYAZ6 RAFLI METAL KİTAPLIK BEYAZRenk : BeyazÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modüllü Kitaplık4 Adet M..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık METALK-03 Nevada (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-NEVADA6 RAFLI METAL KİTAPLIK NEVADARenk : NevadaÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modüllü Kitaplık4 Ad..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık|METALK-03 Petra (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-PETRA6 RAFLI METAL KİTAPLIK PETRARenk : PetraÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modüllü Kitaplık4 Adet M..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-03
6 Raflı Metal Kitaplık METALK-03 Safir Meşe (165 cm)ÜRÜN KODU : METALK03-SAFİR MEŞE6 RAFLI METAL KİTAPLIK SAFİR MEŞERenk : Safir MeşeÜrün Ölçüleri: Genişlik: 165 cm - Derinlik: 30 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Üç Modü..
6.950,00TL
Vergiler Hariç:6.318,18TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-01
Kitaplık K-01 Beyaz RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk ..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-KÇ-M-01
Kitaplıklı Metal Çalışma Masası | Metal-K-ÇM-01 Afrika Ceviz (90 cm)ÜRÜN KODU : METALKÇM01-AFRİKA CEVİZKİTAPLIKLI METAL ÇALIŞMA MASASI AFRİKA CEVİZRenk : Afrika CevizÜrün Ölçüleri: Genişlik: 90 cm - Derinlik: 50 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler..
3.150,00TL
Vergiler Hariç:2.863,64TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-ÇM-01
Kitaplıklı Metal Çalışma Masası | Metal-K-ÇM-01 Kül Gri (90 cm)ÜRÜN KODU : METALKÇM01-KÜL GRİMETAL KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI KÜL GRİRenk : Kül GriÜrün Ölçüleri: Genişlik: 90 cm - Derinlik: 50 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 ..
3.150,00TL
Vergiler Hariç:2.863,64TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-ÇM-01
Kitaplıklı Metal Çalışma Masası | Metal-K-ÇM-01 Nevada (90 cm)ÜRÜN KODU : METALKÇM01-NEVADAMETAL KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI NEVADARenk : NevadaÜrün Ölçüleri: Genişlik: 90 cm - Derinlik: 50 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet..
3.150,00TL
Vergiler Hariç:2.863,64TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-ÇM-01
Kitaplıklı Metal Çalışma Masası | Metal-K-ÇM-01 Petra (90 cm)ÜRÜN KODU : METALKÇM01-PETRAMETAL KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI PETRARenk : PetraÜrün Ölçüleri: Genişlik: 90 cm - Derinlik: 50 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Paket İçeriği:1 Adet Mas..
3.150,00TL
Vergiler Hariç:2.863,64TL
Marka: Asra Trend Model: Asra Trend Metal-K-ÇM-01
Kitaplıklı Metal Çalışma Masası | Metal-K-ÇM-01 Safir Meşe (90 cm)ÜRÜN KODU : METALKÇM01-SAFİR MEŞEMETAL KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI SAFİR MEŞERenk : Safir MeşeÜrün Ölçüleri: Genişlik: 90 cm - Derinlik: 50 cm - Yükseklik: 170 cmDaha detaylı ölçüler ürün fotoğraflarında ayrıca belirtilmiştir. Pake..
3.150,00TL
Vergiler Hariç:2.863,64TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-02
Kitaplık K-02 Safir Meşe RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve ç..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-03
Kitaplık K-03 Kül Gri RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocu..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-04
Kitaplık K-04 Akça Ağaç RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve ço..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-05
Kitaplık K-05 Petra RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk ..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-06
Kitaplık K-06 Afrika Ceviz RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-07
Kitaplık K-07 Retro Taş RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve ço..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-08
Kitaplık K-08 Koyu Gri RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 60Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çoc..
3.960,00TL 4.510,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-09
Kitaplık Asra K-09 Beyaz RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve ..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-10
Kitaplık Asra K-10 Safir Meşe RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevr..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-11
Kitaplık Asra K-11 Külgri RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-12
Kitaplık Asra K-12 Akça Ağaç RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-13
Kitaplık Asra K-13 Petra RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve ..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-14
Kitaplık Asra K-14 Afrika Ceviz RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çe..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-15
Kitaplık Asra K-15 Retro Taş RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-16
Kitaplık Asra K-16 Koyu Gri RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-17
Kitaplık Asra K-17 Beyaz & Koyu gri RenkÜrün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm malze..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Marka: Asra Trend Model: Kitaplık Asra K-18
Kitaplık Asra K-18 Petra & Koyu Gri Renk Ürün Ölçüleri:Genişlik: 120Cm - Yükseklik: 205Cm - Derinlik: 30CmDaha detaylı ölçü bilgileri ürün fotoğraflarında belirtilmiştir, lütfen sağa-sola kaydırarak tüm fotoğrafları inceleyiniz. 1. Sınıf Hammadde İle Üretim:Üretimde kullanılan tüm..
7.700,00TL 8.250,00TL
Vergiler Hariç:7.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 94 (3 Sayfa)